• Mamabüs Catering Olarak 21. Antalya Eğitim Sempozyumu'nu Yepyeni İşbirlikleri ile Tamamladık

Mamabüs Catering Olarak 21. Antalya Eğitim Sempozyumu'nu Yepyeni İşbirlikleri ile Tamamladık

26-28 Ocak 2023 tarihlerinde Antalya Belek Kaya Palazzo Golf Resort Belek'te gerçekleştirilen 21. Antalya Eğitim Sempozyumu'nda Mamabüs Catering standımız yine eğitim sektörü paydaşları, okul kurucuları ve yöneticileri tarafından yoğun bir şekilde ziyaret edildi.

Bu sene 21.si düzenlenen Antalya Eğitim Sempozyumu'na her sene olduğu gibi bu sene de Mamabüs Catering olarak katılım sağladık. Etkinlik süresince standımızı ziyaret eden onlarca eğitim sektörü paydaşlarınaa okul catering, toplu yemek, öğrenci beslenmesi ve dengeli beslenmenin öğrenci başarısı ve gelişimi üzerine etkilerini kendi deneyimlerimiz ile aktarmaya çalıştık.

Türkiye'nin yalnızca eğitim sektöründe hizmet veren ilk ve en büyük catering markası Mamabüs Catering olarak okul yemeğinde bir kez daha öncü marka olduğumuzu gösterme şansına ulaşmış olduk.

Etkinlik süresince standımızı ziyaret eden katılımcılara katalog gibi basılı tanıtım materyalleri yerine pdf katalogumuzu indirttik ve her indirme başına da 5'er ağaç bağışı sözünde bulunduk. 

Etkinlik sonrası şimdi bu sözü tutma ve sertifikaları bu değerli katılımcılara gönderme zamanı!

Keyifli okumalar,

Takipte kalınız.