• Hizmet Alanlarımız
Okul Catering Hizmeti

OKUL CATERING HİZMETİ

Deneyimli ekibimiz ve modern hizmet anlayışımız ile beraber yaklaşık 10 yıldır Türkiye'nin 7 bölgesindeki yaklaşık 30 farklı şehirde her gün binlerce öğrencimizin beslenmesi için var gücümüzle çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Okul catering hizmeti konusunda yıllar içerisinde oluşan birikimimiz sayesinde okul ve eğitim sektöründe toplu yemek denilince akla gelen ilk markalardan olmayı başardık.

Detaya Git

Fabrika Catering Hizmeti

FABRİKA CATERING HİZMETİ

Sanayi sektörü en önemli ve etkili bileşenlerinden birisi olan sanayi emekçilerinin daha verimli çalışması için sağlıklı ve kaliteli beslenmesi gerektiğini biliyoruz. Özellikle okul eğitim sektörü catering hizmetinden dolayı oluşan deneyimimizi aynı dinamiklerle sanayi sektörünün can damarı fabrikalara taşıyoruz. Fabrikalardaki emekçilere ve yöneticilere lezzeti bir toplu yemek deneyimi yaşatmak için üretimden sunuma kadar her bir noktayı titizlikle inceliyoruz.

Detaya Git

Hastane Catering Hizmeti

HASTANE CATERING HİZMETİ

Mamabüs Catering’in hastanelere yemek hizmeti ile yönetici, klinik diyetisyenleri, hastalarınız ve sağlık personeliniz için gerekli bütün uygun şartlara sahip menüleri planlıyor, hazırlıyor ve sunuyoruz. Profesyonel kadromuz ve alanında uzman saha ekibimiz ile  hijyenik koşullar altında sizlere ve iyileşme sürecindeki hastalarınıza hazırladığımız sağlıklı, besleyici ve lezzetli menülerimizin güvenle ulaşmasını sağlıyoruz.

Detaya Git

Organizasyon Catering Hizmeti

ORGANİZASYON CATERING HİZMETİ

Yerinde üretimin yanı sıra organizasyon, toplantı, davet ve düğün gibi çeşitli etkinliklerinizde taşıma yemek hizmetimizle sizlerin beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak toplu yemek hizmeti sunuyoruz. Taşıma yemek hizmetimizde sağlıklı, hijyenik ve lezzetli menülerimizi istediğiniz zaman diliminde sizlere ulaştırıyor ve güler yüzlü personelimiz ile bu hizmeti sizlere sağlıyoruz.

Detaya Git

Bizimle İletişime Geçin

Bizimle çalışmak ya da hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

GELECEK SAĞLIKLI BESLENECEK

Gelecek Sağlıklı Beslenecek

İşte bizim sorumluluğumuz; tam da bu noktada başlıyor. Çocuklarımızda görülen günümüz hastalık ve sorunlarının birçoğu sağlıksız ve dengesiz beslenme kaynaklı olduğunu biliyoruz. Mamabüs ailesi olarak, amacımız; okullarda geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın obezite ile mücadele etmede; yeterli, sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlamaktır. Bu bağlamda hayata geçirdiğimiz ‘Gelecek Mutlu Gelecek’ konseptimizle, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı geleceğe mutlu, başarılı ve sağlıklı bir şekilde hazırlanmasını hedeflemekteyiz.